Kurumsal
Kurumsal 2
Kurumsal

Gelenekten geleceğe bilgi ve tecrübemiz ile yıllardır sektördeyiz

MAKİNSA ürettiği ürünler ile lezzetin ustalarına profesyonel destek sunar. MAKİNSA sunduğu ürünlerde kullandığı teknoloji ile enerji tasarrufu sağlar ve günlük işlerinizi kolaylaştırır. Makinsa, 2019 yılından beri fırıncılık sektöründe faaliyet gösteren, Konya merkezli bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana, fırıncılık ekipmanları ve çözümleri konusunda lider bir üretici ve tedarikçi olma hedefiyle ilerlemektedir. MAKİNSA ürettiği ürünler ile lezzetin ustalarına profesyonel destek sunar. MAKİNSA sunduğu ürünlerde kullandığı teknoloji ile enerji tasarrufu sağlar ve günlük işlerinizi kolaylaştırır.

8+

Yıldan Fazla Tecrübe

100%

Kaliteli Üretim

50+

Ürün Çeşidi

Heading Icon
 • Misyonumuz

  Bilgi ve tecrübemiz ile sektörde yıllardır imzamız var. Misyonumuz, fırıncılık sektörünün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktır. Müşterilerimizin başarısına katkıda bulunmak ve onların karlılıklarını artırmak için sürekli olarak çalışıyoruz.

  Core Values Image 1
 • Core Values Image 1

  Vizyonumuz

  MAKİNSA sunduğu ürünlerde kullandığı teknoloji ile enerji tasarrufu sağlar ve günlük işlerinizi kolaylaştırır. Vizyonumuz, fırıncılık sektöründe dünya çapında en saygın ve tercih edilen markalardan biri olmaktır. Bunu, Ar-Ge'ye yatırım yaparak, ürün yelpazemizi genişleterek ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak gerçekleştireceğiz.

 • Kalite Politikamız

  Daima En İyisini Üretmek
  MAKİNSA ürettiği ürünler ile lezzetin ustalarına profesyonel destek sunar. MAKİNSA sunduğu ürünlerde kullandığı teknoloji ile enerji tasarrufu sağlar ve günlük işlerinizi kolaylaştırır.

  Core Values Image 1